Jako Firma remontowa świadczymy usługi najwyższej jakości. Zobowiązujemy się zapewniać naszym klientom szeroką gamę usług z gwarancją jakości i precyzji. Od początkowych etapów projektu aż po finalizację całego procesu, na każdym etapie ściśle współpracujemy z klientami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie:

szpachlowania i malowania ścian – usługa polega na położeniu gładzi gipsowej w celu wyrównania podłoża i uzyskania gładkiej powierzchni ścian i sufitów. Usługa obejmuje przygotowanie podłoża poprzez wypełnienie niedoskonałości gipsem szpachlowym i zagruntowanie. Kolejnym etapem jest przygotowanie zaprawy  i nałożenie na powierzchnie. Ostatnim etapem jest praca na wyschniętej gładzi poprzez ręczne docieranie i szlifowanie. Elementem finalnym jest nałożenie odpowiedniej farby.

– budowania konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych – zazwyczaj celem jest zabudowa, budowa ścianek działowych i sufitów podwieszanych lub też okładzina ścienna zastępująca tradycyjny tynk. Ruszt do takich konstrukcji jest budowany z profili metalowych, a płyta montowana jest za pomocą wkrętów. W przestrzeni pomiędzy płyty umieszcza się wełnę, której celem jest izolacja akustyczna. Na koniec łączenia płyt i łby blachowkrętów należy wypełnić masą z dodatkiem włókien szklanych.

zakładania paneli – usługa polega na ułożeniu paneli podłogowych na posadzce lub paneli gipsowych na ścianach. Praca poprzedzona jest gruntowaniem i ułożeniem podkładu. Panele podłogowe układane są zawsze jako tzw. pokrycie pływające, które w żadnym miejscu nie może być trwale przymocowane do podłoża, np. przez przykręcenie czy przybicie. Konieczne jest też utworzenie odstępów dylatacyjnych od ścian, słupów i innych stałych elementów w pomieszczeniu. Fachowa usługa przewiduje sezonowanie paneli co najmniej dwa dni przed ich ułożeniem. Takie postępowanie świadczy o wiedzy i profesjonalizmie wykonawcy.

montażu drzwi wewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych i zewnętrznych – usługa polegająca na osadzeniu parapetu w murze wnęki okiennej przy wykorzystaniu pianki, kleju lub zaprawy. Montaż drzwi wewnętrznych polega nie tylko na samym zawieszeniu skrzydła na zawiasach, jest to cały proces, który zaczyna się od przygotowania otworu montażowego i osadzeniu w nim ościeżnicy, a także montażu okuć.

układania glazury i terakoty – usługę rozpoczyna przygotowanie podłoża (oczyszczenie, wyrównanie, gruntowanie), następnie należy dopasować płytki do podłoża oraz ułożyć je za pomocą kleju i krzyżyków dystansowych. Etapy finalne to fugowanie i ewentualnie założenie listew.

-białego montażu – polega na podłączeniu umywalek, wanien, brodzików, misek WC  i innych elementów ceramicznych oraz armatury do instalacji doprowadzających do nich ciepłą i zimną wodę. We współczesnych czasach z tej usługi korzysta coraz więcej właścicieli mieszkań/domów, którzy szczególną uwagę zwracają na piękno i funkcjonalność pomieszczeń.

-drobnych prac murarskich i wyburzeniowych– usługa ta polega na wznoszeniu ścian z pustaka ceramicznego lub z różnego rodzaju bloczków z betonu komórkowego np. ytong, solbet i wiązaniu ich za pomocą zaprawy cementowo- wapiennej lub specjalistycznego kleju przystosowanego do tego rodzaju bloczków. Usługi wyburzeniowe polegają na wyburzaniu zbędnych ścian, kucia posadzek, wykuwanie otworów w ścianach. Jest to bardzo częsta czynność podczas przeprowadzania remontów.